Krnov hledá Rychlé šípy

Letos podruhé budeme hledat Rychlé šípy ve městě Krnov.

Hra je určena pro děti všeho věku.

Pravidla:

Cíl hry: Úkolem pátračů, je objevit Rychlé šípy, nakreslit nebo vyfotografovat je a obrázky nebo fotky poslat společně se svým jménem, věkem, emailovou adresou a s názvem místa (ulice či náměstí), ze kterého Rychlé šípy objeví na adresu: Peta.z.Lesa@skaut.cz nebo donést do naší klubovny (blíže na https://krnov.skauting.cz/…kt/). Uzavírka hry je 17. 12. 2023 ve 24h. Losování a vyhlášení vítězů hry proběhne v naší klubovně 20. 12. 2023 v 17:00, kde budou všem úspěšným pátračům předány pamětní listy a tři vylosovaní získají ceny věnované Sdružením přátel Jaroslava Foglara a Junákem Krnov.

VY, KTEŘÍ BUDETE MÍT ŠTĚSTÍ A NAJDETE, NEVYZRAZUJTE PROSÍM MÍSTO. NEKAŽTE HRU OSTATNÍM!

V rámci této akce proběhne 3.12. ve 14:00 u nás v klubovně „Čtení z Jestřábovy knihovny“, kde si budeme společně číst z knížek Jaroslava Foglara.

Hledá se také v jiných městech. Více informací a další zajímavosti najdete na stránkách: www.hledamers.spjf.cz

Někde v této oblasti se nacházejí Rychlé šípy.

Hranici tvoří ulice Opavská, Palackého, Cvilínská, Boční, Chářovská, Čsl. armády, Revoluční, Jesenická, Smetanův okruh, Dvořákův okruh, Hlubčická, U jatek a 9. května.